Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna

Leczymy CZŁOWIEKA,

NIE KONTUZJE

Od 2004 r. leczymy tych, którzy w krótkim czasie chcą powrócić do sprawności po kontuzji lub mają różne dolegliwości a chcą zachować sprawność fizyczną jak najdłużej.

umów wizytę

Poznaj nas

Zespół lekarzy i rehabilitantów

Klinika Ruchu to zespół fizjoterapeutów, trenerów, masażystów, lekarzy specjalistów ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu i oddaj swoje zdrowie w nasze ręce. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i rozpocząć drogę do pełnej sprawności fizycznej. 

zobacz nasz zespół

Dla Pacjenta

Witaj w miejscu, gdzie troszczymy się o Twoje zdrowie i sprawność fizyczną

Nasi doświadczeni terapeuci i lekarze wykorzystują najnowocześniejsze metody i technologie, aby pomóc Ci w powrocie do pełnej sprawności fizycznej. Bez względu na rodzaj kontuzji czy dolegliwości, z którym się zmagasz, jesteśmy tu, aby zapewnić Ci wsparcie w powrocie do zdrowia. Dla aktywnych sportowców proponujemy programy treningowe, które pomogą w poprawie wydolności, siły oraz techniki. Niezależnie od dyscypliny sportowej, w której się specjalizujesz, nasza klinika jest miejscem, gdzie znajdziesz profesjonalne wsparcie w osiąganiu swoich sportowych celów. Jeśli zaś po prostu dużo siedzisz a chcesz zacząć się ruszać, pomożemy rozpocząć aktywność bezpiecznie i wyleczymy przeciążenia.

Jesteśmy nowoczesną kliniką rehabilitacyjną oraz ortopedyczną położoną w Warszawie, od ponad 20 lat dbającą o zdrowie naszych pacjentów.

Oferujemy szeroki zakres usług rehabilitacyjnych, obejmujących, terapię manualną, ćwiczenia fizykoterapię oraz masaż leczniczy. Nasz zespół podejdzie do Twojego przypadku indywidualnie, dostosowując program rehabilitacji do Twoich potrzeb i celów.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna

Rehabilitacja

Odpowiednio dobrany program rehabilitacyjny może znacząco poprawić jakość życia osób z różnymi schorzeniami, urazami lub niepełnosprawnościami.  Jest to proces terapeutyczny, który ma na celu przywracanie funkcji fizycznych, psychicznych i społecznych, a także zwiększanie niezależności pacjenta. 

Rehabilitacja z usg

Rehabilitacja z użyciem ultrasonografii (USG) po kontuzji sportowej jest często stosowanym podejściem, które pomaga w przyspieszeniu procesu zdrowienia i poprawie funkcji mięśni oraz tkanek. Proces rehabilitacji z użyciem USG po kontuzji sportowej wymaga współpracy pacjenta z zespołem specjalistów, aby zapewnić skuteczny i bezpieczny powrót do aktywności fizycznej.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja dzieci po przebytych chorobach lub kontuzjach to kompleksowy proces mający na celu przywrócenie funkcji fizycznych, poprawę zdolności ruchowych oraz wsparcie w rozwoju dziecka. Usługi rehabilitacyjne dla dzieci są dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta i obejmują różnorodne dziedziny, takie jak fizjoterapia, terapia zajęciowa, logopedia czy psychoterapia. 

zespół lekarski

Nasi specjaliści pracują z pasją i zaangażowaniem, aby dostosować kierunek leczenia do unikalnych potrzeb każdego pacjenta. Rozumiemy, że każda kontuzja sportowa czy dolegliwość jest inna, dlatego nasze działanie opiera się na spersonalizowanym podejściu, łącząc najnowsze metody leczenia z indywidualnym podejściem do każdego przypadku.

masaż leczniczy

Masaż leczniczy to forma terapii manualnej, która wykorzystuje różne techniki do poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego pacjenta. Usługa ta jest stosowana w celu złagodzenia bólu, redukcji napięć mięśniowych, poprawy elastyczności, przyspieszenia procesu gojenia, a także ogólnego relaksu. 

trening medyczny

Trening medyczny to forma specjalistycznej aktywności fizycznej, która jest zaprojektowana i nadzorowana przez profesjonalistów medycznych, takich jak lekarze lub fizjoterapeuci. Celem treningu medycznego jest poprawa zdrowia ogólnego, zwiększenie wydolności fizycznej, przeciwdziałanie chorobom oraz wsparcie procesu rehabilitacji.

Rehabilitacja po artroskopii barku

Artroskopia stabilizacyjna stawu ramiennego to procedura chirurgiczna, która ma na celu leczenie niestabilności stawu barkowego. Niestabilność stawu ramiennego może być spowodowana urazem lub wypadnięciem stawu. Zabieg ten jest wykonywany przy użyciu artroskopu.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna

Rehabilitacja po artroskopii biodra

Artroskopia stabilizacyjna stawu biodrowego jest procedurą chirurgiczną mającą na celu leczenie niestabilności stawu biodrowego, która może być spowodowana różnymi czynnikami, takimi jak urazy czy wrodzone wady anatomiczne.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna

Rehabilitacja po osteotomii podkolanowej HTO

Osteotomia podkolanowa ogólnie to chirurgiczny zabieg, podczas którego kość podkolanowa (kość piszczelowa) jest przecinana i korekta jest wprowadzana w celu poprawy biomechaniki stawu kolanowego.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna

Rehabilitacja po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego kolana (ACL)

Zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest procedurą chirurgiczną mającą na celu naprawę zerwanego lub uszkodzonego ACL, które jest ważnym więzadłem w stawie kolanowym. Jego uszkodzenie może wystąpić w wyniku urazów sportowych, wypadków komunikacyjnych czy innych mechanizmów obrażeń.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna

Rehabilitacja kręgosłupa

Specjalizujemy się w kompleksowej rehabilitacji kręgosłupa, pomagając pacjentom powrócić do aktywnego życia bez bólu i dyskomfortu. 

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna

Rehabilitacja po szyciu ścięgna Achillesa

Zabieg szycia ścięgna Achillesa jest procedurą chirurgiczną, której celem jest naprawa zerwanego lub uszkodzonego ścięgna Achillesa, czyli mocnego ścięgna, które łączy mięsień łydki z piętą.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna

rehabilitacja po rekonstrukcji więzadła krzyżowego tylnego kolana (PCL)

Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (PCL) to zabieg chirurgiczny mający na celu naprawę zerwanego lub uszkodzonego więzadła krzyżowego przedniego w stawie kolanowym. PCL jest jednym z dwóch więzadeł krzyżowych w stawie kolanowym, a jego uszkodzenie może wystąpić w wyniku urazów sportowych, wypadków komunikacyjnych czy innych mechanizmów obrażeń.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna
zobacz pozostałe opinie
Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna

dla biznesu

Vademecum człowieka siedzącego

Dbamy o kondycję fizyczną Twoją oraz Twoich pracowników poprzez cykl webinarów, wykonywanych w domu podczas pracy zdalnej i home office.

Nasz projekt dedykowany jest przedsiębiorcom, instytucjom zewnętrznym, uczelniom – wszystkim organizacjom, które przez pandemię zmuszone zostały do zmiany trybu stacjonarnej pracy na pracę zdalną.

zobacz więcej
Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna