Leczymy CZŁOWIEKA,

NIE KONTUZJE

Jesteśmy nowoczesną kliniką rehabilitacyjną i ortopedyczną. Od 2004 r. leczymy tych, którzy w krótkim czasie chcą powrócić do sprawności po kontuzji lub mają różne dolegliwości a chcą zachować sprawność fizyczną jak najdłużej.

umów wizytę

umów wizytę

Wypełnij formularz by umówić wizytę w dogodnym terminie

ul. A. E. Odyńca 71
02-644 Warszawa

tel. 22 848 22 51
tel. kom. 0048 601 353 444

e-mail: rejestracja@klinikaruchu.pl

NIP: 739-214-38-14, REGON: 013137170

Kontakt dla mediów

Poznaj nas

Zespół lekarzy i rehabilitantów

Klinika Ruchu to zespół fizjoterapeutów, trenerów, masażystów, lekarzy specjalistów ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu i oddaj swoje zdrowie w nasze ręce. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i rozpocząć drogę do pełnej sprawności fizycznej. 

zobacz nasz zespół

Dla Pacjenta

Witaj w miejscu, gdzie troszczymy się o Twoje zdrowie i sprawność fizyczną

Nasi doświadczeni terapeuci i lekarze wykorzystują najnowocześniejsze metody i technologie, aby pomóc Ci w powrocie do pełnej sprawności fizycznej. Bez względu na rodzaj kontuzji czy dolegliwości, z którym się zmagasz, jesteśmy tu, aby zapewnić Ci wsparcie w powrocie do zdrowia. Dla aktywnych sportowców proponujemy programy treningowe, które pomogą w poprawie wydolności, siły oraz techniki. Niezależnie od dyscypliny sportowej, w której się specjalizujesz, nasza klinika jest miejscem, gdzie znajdziesz profesjonalne wsparcie w osiąganiu swoich sportowych celów. Jeśli zaś po prostu dużo siedzisz a chcesz zacząć się ruszać, pomożemy rozpocząć aktywność bezpiecznie i wyleczymy przeciążenia.