Leczymy CZŁOWIEKA,

NIE KONTUZJE

Jesteśmy nowoczesną kliniką rehabilitacyjną i ortopedyczną. Od 2004 r. leczymy tych, którzy w krótkim czasie chcą powrócić do sprawności po kontuzji lub mają różne dolegliwości a chcą zachować sprawność fizyczną jak najdłużej.

umów wizytę

Zespół

Fizjoterapeuci

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna
 • Dr Andrzej Kępczyński

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, kierunek Fizjoterapia. Pracownik i wykładowca. Zajmuje się diagnostyką funkcjonalną oraz leczeniem barku i kolana oraz fizjoterapią pourazową i pooperacyjną. Prywatnie tancerz towarzyski w stylu standardowym, miłośnik sportów wodnych.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna
 • Mgr Łukasz Krzyżak

  Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, Kierunek Fizjoterapia. Zajmuje się fizjoterapią pourazową i pooperacyjną oraz leczeniem przewlekłego bólu stawów i mięśni. Jego specjalizacja to: kolano, stopa, bark, kręgosłup szyjny i lędźwiowy, biodro, trening medyczny. Prywatnie miłośnik majsterkowania i strzelectwa sportowego.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna
 • Mgr Łukasz Suska

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, kierunek Fizjoterapia. Zajmuje się fizjoterapią pourazową i pooperacyjną oraz leczeniem przewlekłego bólu stawów i mięśni. Jego specjalizacja to: kolano, stopa, bark, kręgosłup szyjny i lędźwiowy, biodro, trening medyczny, rehabilitacja w wodzie. Prywatnie uprawia rekreacyjnie pływanie, sporty siłowe i narciarstwo.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna
 • Mgr Monika Mierzejewska

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, Wydział Fizjoterapii. Zajmuje się leczeniem przewlekłego bólu stawów i tkanek miękkich oraz fizjoterapią pourazową i pooperacyjną. Pracując z pacjentami od 1996r, wykorzystuje praktykę kliniczną, doświadczenie oraz wiedzę zdobytą na wielu kursach i szkoleniach. Prywatnie pasjonatka historii sztuki i fotografii.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna
 • Mgr Marcin Wiatrowicz

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek Fizjoterapia.
  Zajmuje się leczeniem przewlekłego bólu stawów i mięśni oraz fizjoterapią pourazową i pooperacyjną. Jego specjalizacja to: kolano, stopa, kręgosłup szyjny i lędźwiowy, biodro, trening medyczny. Prywatnie tancerz towarzyski w stylu standardowym i instruktor Zumba Fitness.

Klinika Ruchu - nowoczesna klinika rehabilitacyjna i ortopedyczna
 • Mgr Bartosz Kałowski

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, kierunek Fizjoterapia.  Zajmuje się leczeniem przewlekłego bólu stawów i mięśni oraz fizjoterapią pourazową i pooperacyjną.  Jego specjalizacja to: kolano, stopa, kręgosłup szyjny i lędźwiowy, biodro, trening medyczny.  Prywatnie aktywny triatlonista i piłkarz.

MASAŻYŚCI

 • Mgr Justyna Orkiszewska

  Z wykształcenia magister ekonomii, ukończyła Uniwersytet Marii Skłodowskiej – Curie w Lublinie. Zawsze jednak interesowało ją ludzkie ciało i procesy mające wpływ na jego funkcjonowanie i dobrostan, dlatego zmieniła drogę zawodową i została licencjonowaną masażystką. Praca z ciałem ludzkim, w szczególności napięciami i prawidłową postawą daje jej satysfakcję i jest jej pasją zawodową. Prywatnie gra w badmintona sportowego.

Lekarze

 • Dr n. med. Jacek Kurnicki

  Specjalista w zakresie chirurgii naczyniowej. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej, pracownik i wykładowca Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej, Endokrynologicznej i Transplantacyjnej UCK WUM. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tętnic i żył, w tym diagnostyką Doppler naczyń. Wykonuje operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii. Prywatnie miłośnik triatlonu.

 • Dr Wojciech Maciejewski

  Ortopeda – Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w endoprotezoplastyce biodra i kolana, małych stawów ręki, leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu, np. zniekształcenia stawów, zaburzenia ruchomości, w tym również o podłożu reumatoidalnym.

 • Dr Radosław Słowiński

  Ortopeda – Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pracownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Specjalizuje się w endoplastyce dużych stawów: biodro, kolano, bark oraz realoplastyce stawów pełen zakres a także operacjach ortopedycznych stawów. Prywatnie miłośnik nurkowania.

 • Dr Andrzej Śliwka

  Ortopeda traumatolog. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pracownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym schorzeń kręgosłupa m.in.: dyskopatie, zwyrodnienia, wady wrodzone, skoliozy złamania osteoporotyczne czy zmiany nowotworowe kręgów. Prywatnie pasjonat kolarstwa i pływania.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci odzyskać pełnię zdrowia i sprawności fizycznej. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji o naszych usługach.