Klinika Ruchu
Klinika Ruchu to zespół specjalistów: fizjoterapeutów, trenerów, masażystów, lekarzy specjalistów ortopedii i traumatologii, neurologii, kardiologii i medycyny sportowej.

Swoim doświadczeniem i nazwiskiem gwarantuję wysoką jakość świadczonych przez Klinikę Ruchu usług. Mój zespół zawsze pamięta o głównym motto kliniki: „Leczymy człowieka, nie kontuzje”.


Kontakt


Rehabilitacja Warszawa Mokotów , rehabilitacja Warszawa, ortopeda Warszawa, rehabilitacja Warszawa Bielany, lekarz sportowy Warszawa, rehabilitacja kręgosłupa Warszawa

Made by: TOLUS

Wyjazd na narty z Jafi SportCzęsto podkreślamy, jak urazowym sportem jest narciarstwo, dlatego zachęcamy do wspólnych przygotowań do zimowego sezonu. Miło nam poinformować o współpracy z biurem turystyki Jafi Sport. Specjalnie dla naszych pacjentów, na hasło „Klinika”, zostanie przyznany rabat w wysokości 100 zł/osobę na dowolny wyjazd rodzinny w czasie mazowieckich ferii (13.01 – 27.01.2018).
Spędź niezapomniane chwile na ośnieżonych, alpejskich stokach, nie zapominając, że odpowiednie przygotowanie pozwala uniknąć groźnych kontuzji!

Polecamy - więcej informacji